Loading...
Roeien2018-03-28T14:45:23+00:00

Wedstrijdroeien

Daag jij jezelf uit? Durf jij je grenzen op te zoeken en te verleggen? Kun jij jezelf voor 120% geven? En ben jij klaar voor een jaar absolute topsport waarin je samen met andere gemotiveerde roeiers strijdt voor de eer van Saurus? Dan is wedstrijdroeien wat voor jou!

Als wedstrijdroeier bij Saurus word je gecoacht en begeleid door ervaren coaches, je komt voor Saurus en Universiteit Maastricht uit op nationale en internationale wedstrijden en bent voortdurend bezig jezelf te verbeteren en het beste uit jezelf te halen. Je bent aan het sporten op het allerhoogste niveau.

Als wedstrijdroeier strijd je meteen al op nationaal niveau met andere ploegen. Het is een krachtmeting op het water, waarbij je het uiterste van jezelf en je ploeg vergt. Naast dat wedstrijdroeien een geweldige uitdaging is die je studententijd zeker zal verrijken, heb je bij roeien de unieke kans om in korte tijd veel te bereiken. Pas in je studententijd beginnen en zeven jaar later zilver behalen op de Olympische spelen? Dat kan: ga jij Daniel Mensch achterna?

Blikken

Let op! De koppeling met het abactiaat is nog niet gemaakt, het kan daarom zijn dat de blikkenlijst niet volledig actueel is.

Heren Blikken2017-11-30T13:41:07+00:00
Daniël Mensch 25 2 27 1999 – 2007
Maarten Edie 16 4 20 2000 – 2004
Dirk Evers 12 3 15 2002 – 2005
Erik Bergink 10 3 13 2000 – 2002
Jan-Paul Menke 10 1 11 1996 – 1999
Joost van Vliet 10 1 11 1996 – 1999
Olaf Kooijmans 9 3 12 2000 – 2002
Robert Matthijsen 9 0 9 1997 – 1999
Harm Graat 8 0 8 1997 – 1999
Ronald Nijenhuis 4 5 9 2007 – 2010
Chris van Oostrum 4 4 8 2007 – 2008
Gerard van der Velden 4 3 7 2014 – 2016
Wytze van Leuveren 4 2 6 1994 – 1995
Jonas Rosenstok 4 2 6 2000 – 2001
Hilco Theeuwes 4 2 6 2001
Bart de Kwaasteniet 4 1 5 2001
Victor Niemeijer 4 1 5 2001
Koen Fransen 4 1 5 2001
Frans Heyer 3 5 8 2005 – 2008
Laurens den Otter 3 4 7 2005 – 2008
Sebastian Gutmann 3 3 6 2010 – 2012
Geert Veenstra 3 2 5 2007
Freek Magré 3 2 5 2007
Stefan Flörkemeier 3 2 5 2007 – 2008
Ben Bruijne 3 2 5 2011 – 2012
Remy Bemelmans 3 1 4 1998 – 1999
Hendrik van Oosteren 3 1 4 1999
Jan-Willem Streefkerk 3 1 4 1999
Thimon de Jong 3 1 4 1999
Rutger Drost 3 1 4 1999 – 2000
Rutger Wind 3 1 4 2007 – 2008
Patrick Pronk 3 0 3 1997 – 1998
Christiaan Vriezen 3 0 3 1997 – 1998
Alexander Thissen 3 0 3 1997 – 1999
Björn Frank 3 0 3 1997 – 1999
Jochem Hogenhuis 3 0 3 1998
Adriaan Veltkamp 3 0 3 2001 – 2002
Cedric Rietmeijer 3 0 3 2001 – 2002
David Valenta 3 0 3 2008
Martijn Rouvroije 3 0 3 2008
Robert Peeters 3 0 3 2008
Stefan Clermonts 3 0 3 2008
Tim Volkmann 2 3 5 2010 – 2011
Menno Kaunang 2 2 4 2011
Martijn Lesterhuis 2 1 3 1993 – 1995
Mark de Ruiter 2 1 3 1994 – 1995
Bas Paumen 2 1 3 1994 – 1995
Roel Peeters 2 1 3 1999
Dirk de Kater 2 1 3 1999
Martijn Zwaans 2 1 3 2000
Ralph Leunissen 2 1 3 2000
Bob Meijer 2 1 3 2011 – 2013
Jan-Niklas Emmendoerfer 2 1 3 2013
Johannes Wurm 2 1 3 2013
Jeroen Coopmans 2 1 3 2013
Duarte de Zoeten 2 1 3 2013
Gijs Kloek 2 0 2 1988
René Knol 2 0 2 1988
Mark van den Hoogenhoff 2 0 2 1994 – 1995
Sander Mutsaers 2 0 2 1997
Sander Limonard 2 0 2 1997
Marco Achterberg 2 0 2 1997
Rutger Hondelink 2 0 2 1997 – 1998
Floris Goedegebuure 2 0 2 2000
Daan de Koning 2 0 2 2012
Felix Payer 2 0 2 2012
Jan Riccius 2 0 2 2012
Simon Gerling 2 0 2 2012
Kemal Mark Cosar 2 0 2 2013
Pim Jansma 2 0 2 2013
Christoph Pennings 2 0 2 2013
Sebastian Boos 2 0 2 2013
Allan Gramacho 2 0 2 2016
Tom van Kraaij 2 0 2 2016
Ivar Jole 2 0 2 2016
Ino van der Heijden 2 0 2 2016
Ruben van der Aa 1 2 3 2009
Casper Oude Essink 1 2 3 2009
Josse Houtepen 1 2 3 2011 – 2012
Bart Boumans 1 1 2 2002
Charles Smeets 1 1 2 2002
Florian Buengener 1 1 2 2002
Hugo Dolmans 1 1 2 2002
Antoine Ackermans 1 1 2 2004 – 2009
Geert Willem Huismans 1 1 2 2005
Pierre Raeven 1 1 2 2005
Gideon Valstar 1 1 2 2007
Martijn Smulders 1 1 2 2007
Koen van Helmond 1 1 2 2009
Yannick Lozano Parra 1 1 2 2009
Boyd Thijssens 1 1 2 2011
Maximilian Lempert 1 1 2 2011
Joost Bakker 1 1 2 2011
Georg Lang 1 1 2 2011
Kors de Gooijer 1 1 2 2011
Jasper Fränznick 1 1 2 2011
Alexander Pennings 1 1 2 2014 – 2016
Jorn Ketelaars 1 1 2 2014 – 2016
Vincent Coenen 1 0 1 1991
Bas Schellekens 1 0 1 1991
Bram Seegers 1 0 1 1991
Roel Schutte 1 0 1 1991
Jos Bloo 1 0 1 1991
Martijn de Bruin 1 0 1 1991
Lex Mook 1 0 1 1991
Maurik Mietes 1 0 1 1991
Ingo Uytdehaage 1 0 1 1993
Bouke de Boer 1 0 1 1993
Martijn van Dijk 1 0 1 1993
Peter van Weers 1 0 1 1994
Raymon Beek 1 0 1 1994
Jurrien Guth 1 0 1 1994
Otto Asselbergs 1 0 1 1994
Jurgen Coerts 1 0 1 1994
Johannes van der Heide 1 0 1 1994
Mark Vennekens 1 0 1 1994
Henk van Rooijen 1 0 1 1994
1 0 1 1996
Daan Spoelstra 1 0 1 1996
Dennis Saaltink 1 0 1 1996
Bart van Hezewijk 1 0 1 1996
Olfert de Wit 1 0 1 1996
Jaap Walhout 1 0 1 1996
Eise Hendriks 1 0 1 1997
Sven Nadorp 1 0 1 1997
Onno Hendriks 1 0 1 1997
Daan Breederveld 1 0 1 1997
Mattijs Kuipers 1 0 1 1998
Peter Verkoeijen 1 0 1 1998
Mathijs Knoops 1 0 1 1998
Jubi de Haan 1 0 1 1998
Marcus Bemelmans 1 0 1 1999
Nils Hemmerle 1 0 1 2000
Martijn Roseboom 1 0 1 2000
Michiel van der Want 1 0 1 2000
1 0 1 2000
Dirk van Nieuwenhuijzen 1 0 1 2000
1 0 1 2000
Erik den Dunnen 1 0 1 2001
Harm Bouma 1 0 1 2001
Dirk-Jan de Vos 1 0 1 2003
Maarten Smit 1 0 1 2003
Bart Groen 1 0 1 2003
Milo Schoonheijm 1 0 1 2003
Steven Wolters 1 0 1 2003
Sebastiaan Velthuis 1 0 1 2003
Mathieu de Cock 1 0 1 2003
Giel van Helden 1 0 1 2003
Nick van Boven 1 0 1 2004
Guy Vijgen 1 0 1 2004
Jos Peeters 1 0 1 2004
Maarten van der Molen 1 0 1 2004
Marc Schreinemacher 1 0 1 2004
Niels Vrije 1 0 1 2004
Yume Dannenburg 1 0 1 2004
Guido van Heugten 1 0 1 2007
Willem Loof 1 0 1 2007
Matthijs Spaak 1 0 1 2008
Tim Gengler 1 0 1 2008
Alexander Wackers 1 0 1 2008
1 0 1 2008
Jan Willem Meijer 1 0 1 2009
Thomas Bemelmans 1 0 1 2009
Jordi Brink 1 0 1 2009
Daan Korte 1 0 1 2009
Tom Huberts 1 0 1 2012
Bennett Huenecke 1 0 1 2012
Janosch Kluen 1 0 1 2012
Simon Kopania 1 0 1 2012
Joost Koedijk 1 0 1 2014
Jos van der Holst 1 0 1 2014
Mike van Dongen 0 2 2 2013 – 2014
Alexander van Zetten 0 2 2 2013 – 2014
Jikke Bootsma 0 1 1 2000
Sanne Hammer 0 1 1 2000
Colette Mensch 0 1 1 2000
Sabine Snieders 0 1 1 2000
Nicky den Dulk 0 1 1 2000
Caecilia van Venrooy 0 1 1 2000
Willem van Rijnsoever 0 1 1 2003
Sven Kragting 0 1 1 2003
Jeroen Mooren 0 1 1 2003
Luc Steuns 0 1 1 2003
Leonhard Crux 0 1 1 2009
Jan Jungfleisch 0 1 1 2010
Stijn Duijn 0 1 1 2013
Constantin Massé 0 1 1 2013
Saskia van Run 0 1 1 2014
Sara Franke 0 1 1 2014
Nicole Gräf 0 1 1 2014
Lucas Knooren 0 1 1 2014
Diederik Sanders 0 1 1 2014
Wouter Geerlings 0 1 1 2014
Ceryl Kuijpers 0 1 1 2014
Lars Plato 0 1 1 2014
Petra Custers 0 1 1 2014
Dames Blikken2017-11-30T13:56:14+00:00
Naam Kwalificerend Niet kwalificerend Totaal Periode
Janneke Duker 7 5 12 2009 – 2012
Esther Ruijter 7 4 11 2010 – 2012
Nicky den Dulk 5 6 11 1999 – 2003
Sabine Snieders 4 1 5 1999 – 2000
Astrid Cohnen 3 5 8 2001 – 2006
Dominique van der Pauw 3 4 7 2003 – 2006
Leslie Jutbo 3 3 6 2010 – 2011
Karlijn Woensdregt 3 2 5 2002 – 2003
Mayke Franssen 3 2 5 2002 – 2003
Dominique Vrouwenvelder 3 2 5 2014 – 2016
Marijke van den Berg 3 1 4 2002
Pauline Demacker 3 1 4 2002
Lieke Bloemendal 3 1 4 2010
Annick Missotten 3 1 4 2012
Lara Zeper 3 1 4 2013 – 2014
Lana Selhorst 3 1 4 2013 – 2014
Marije Galavazi 3 0 3 1997
Jikke Bootsma 3 0 3 1998 – 2000
Sanne Hammer 3 0 3 1998 – 2000
Hannah de Vries 3 0 3 2010
Siri Homburg 2 3 5 2010 – 2011
Katharina Kaiser 2 2 4 2003
Hannah Boven 2 2 4 2003
Anke Brink 2 2 4 2003
Mirte Gerritsen 2 2 4 2003
Colette Mensch 2 1 3 1999
Caecilia van Venrooy 2 1 3 1999
Daphne Oyevaar 2 1 3 2003
Francisca Michielsen 2 1 3 2003
Marloes Verholt 2 1 3 2010 – 2014
Petra Custers 2 1 3 2013 – 2014
Saskia van Run 2 1 3 2013 – 2014
Sara Franke 2 1 3 2013 – 2014
Nicole Gräf 2 1 3 2013 – 2014
Edith Koehler 2 0 2 2006
Kelly Mast 2 0 2 2006
Gwen Dackus 2 0 2 2006
Kirian van der Weg 2 0 2 2006
Felicia Plijter 1 3 4 2003 – 2005
Lisette Romme 1 2 3 2003
Marianne Glas 1 1 2 1999
Wendy van der Klein 1 1 2 1999
Maudy Keulemans 1 1 2 1999
Mieke de Jong 1 1 2 1999
Sabien van Riessen 1 1 2 1999
José van Boxmeer 1 1 2 2004 – 2005
Hannah Hoffenkamp 1 1 2 2005
Nienke Mak 1 1 2 2009 – 2010
Charlotte Kunst 1 0 1 1991
Mariken Leurs 1 0 1 1991
Christianne Nieuwenhoven 1 0 1 1991
Ingrid Gisbertz 1 0 1 1991
Karianne Bakx 1 0 1 1996
Janneke Witte 1 0 1 1996
Nora Zomerman 1 0 1 1996
Judith Otten 1 0 1 1996
Esther van der Sterre 1 0 1 1996
Heddeke Snoek 1 0 1 1996
Isa Houwink 1 0 1 1996
Manuela Lejeune 1 0 1 1996
Annechien Tromp 1 0 1 1997
Yvon Pross 1 0 1 1998
Carin Hoek 1 0 1 1998
Noortje van de Water 1 0 1 2001
Angele Kerckhoffs 1 0 1 2001
Marloes van den Berg 1 0 1 2001
Rienke Wiersma 1 0 1 2001
Chantal Claessens – Febvre 1 0 1 2001
Edith van der Meer 1 0 1 2001
Marjolein Liedenbaum 1 0 1 2001
Suzanne van der Molen 1 0 1 2004
Sanne van Otterdijk 1 0 1 2004
Marie-Claire Kleinegris 1 0 1 2004
Eva van Oosterhout 1 0 1 2009
Ilja Saris 1 0 1 2009
Karen Mos 1 0 1 2009
Ruth Pekelharing 1 0 1 2009
Nienke Hoogkamp 1 0 1 2009
Tamar Kinkel 1 0 1 2009
Maartje Melse 1 0 1 2010
Dieneke Kienhorst 1 0 1 2010
Amée Leferink 1 0 1 2010
Ella Brugman 1 0 1 2010
Sanne Eekhout 1 0 1 2013
Merlijn Sluiter 1 0 1 2013
Kim Verschuuren 1 0 1 2014
Geke Hasperhoven 1 0 1 2014
Annalena Maier 1 0 1 2014
Mariska Simpson 1 0 1 2014
Renee Toebes 1 0 1 2014
Jeanette Duijst 0 2 2 2009
Noreen van der Linden 0 2 2 2009 – 2010
Heleen Zandstra 0 1 1 2008
Manon van Amerongen 0 1 1 2008
Patricia Ogger 0 1 1 2014
Coaches2017-11-30T14:09:16+00:00
Naam Kwalificerend Niet kwalificerend Totaal Periode
Erik Bergink 22 12 34 2003 – 2011
Bart Vriesema 19 8 27 2010 – 2016
Jeroen Knikkink 18 3 21 1996 – 2003
Jaap Walhout 13 4 17 1998 – 2003
Ralph Leunissen 10 2 12 2001 – 2002
Jacqueline Groen in t Woud 10 2 12 2001 – 2002
Irene Dousma 10 2 12 2007 – 2013
Alexander Schmidt 10 1 11 2010 – 2012
Dennis Saaltink 9 2 11 1997 – 2000
Martijn Valk 9 2 11 2003 – 2005
Miguel Voigt 8 3 11 2007 – 2011
Inge van Putten 7 3 10 2007 – 2009
Xander Bastiaansen 7 2 9 2003 – 2004
Carin Hoek 7 1 8 1997 – 1999
Frank van den Berg 7 1 8 2000 – 2005
Otto Asselbergs 7 0 7 1995 – 1998
7 0 7 1998 – 1999
Edo van Winterswijk 7 0 7 2001 – 2002
Colette Mensch 6 3 9 2001 – 2003
Bregtje Hermans 6 2 8 2011 – 2015
Arjan Kock 5 4 9 2002 – 2005
Siri Homburg 5 1 6 2012
Hanneke Molema 5 0 5 2001 – 2002
Jonas Rosenstok 5 0 5 2002 – 2003
Astrid Cohnen 4 2 6 2004
Ronald Nijenhuis 4 2 6 2011 – 2013
Ine van der Vliet 4 2 6 2013 – 2014
Joost van Vliet 4 1 5 1997 – 2001
Remy Bemelmans 4 1 5 1999 – 2000
Michiel van der Want 4 1 5 2001
Nick van Boven 4 0 4 2006 – 2007
Ben Bruijne 3 4 7 2014 – 2016
Joost Gerrits 3 3 6 2007 – 2008
Victor Niemeijer 3 2 5 2003 – 2004
Eva van der Meer 3 2 5 2007
Gemma van Duijn 3 2 5 2014
Elisabeth Kleipool 3 2 5 2014
Vincent Coenen 3 1 4 1993 – 1996
Martijn van Dijk 3 1 4 1994 – 1996
Anneke Henny 3 1 4 1998 – 1999
Jochem Hogenhuis 3 1 4 1999
Marco Achterberg 3 1 4 2000 – 2003
Robert Matthijsen 3 1 4 2000 – 2003
Edith van der Meer 3 1 4 2002
Simone Gerlings 3 1 4 2012 – 2013
Mark Vennekens 3 0 3 1995
Martijn Roseboom 3 0 3 1997 – 2001
Sander Limonard 3 0 3 1998
Olfert de Wit 3 0 3 1998
Rutger Drost 3 0 3 2001 – 2002
Andor van Munnen 3 0 3 2004 – 2005
Marlies Heijdra 3 0 3 2008
Jasper van Vliet 2 4 6 2008 – 2009
Dirk Evers 2 2 4 2003
Ingo Uytdehaage 2 1 3 1994 – 1995
Sanne Hammer 2 1 3 1999
Jikke Bootsma 2 1 3 1999
Sebastiaan van der Meulen 2 1 3 2007
Celine Piersma 2 1 3 2011 – 2012
Anna Goldberg 2 1 3 2013
Tycho van de Meent 2 1 3 2013
Janosch Kluen 2 1 3 2013
Hein Locht 2 0 2 1988
Bouke de Boer 2 0 2 1994 – 1996
Joop Arends 2 0 2 1997 – 1999
Marjon Knikkink 2 0 2 1998 – 1999
Marco Jansen 2 0 2 2000
Floris Goedegebuure 2 0 2 2002
Sébastien Strycharski 2 0 2 2006
Maarten Juch 2 0 2 2006
Kelly Mast 2 0 2 2007
Pierre Raeven 2 0 2 2007
Matthijs Versteegh 2 0 2 2007
Jeroen Mom 2 0 2 2010 – 2012
Marloes Verholt 2 0 2 2012
Anouk Veltmaat 2 0 2 2012
Jan Jungfleisch 2 0 2 2012
Nard Huijbregts 2 0 2 2012
Sanna Kwakkel 2 0 2 2013
Josse Houtepen 2 0 2 2013
Misha Frenken 2 0 2 2013
Annick Missotten 2 0 2 2014
Richard Dings 2 0 2 2014
Bram van den Heuvel 2 0 2 2015
Ceryl Kuijpers 2 0 2 2016
Wybren Nauta 2 0 2 2016
Esther Beinema 2 0 2 2016
Willem Loof 1 2 3 2008
Hendrik van Oosteren 1 1 2 2001 – 2003
Caecilia van Venrooy 1 1 2 2002
Meta Chavannes 1 1 2 2002
Juri Roerink 1 1 2 2002
Cécile de Pont 1 1 2 2003
Sebastiaan Velthuis 1 1 2 2005
Sonja Kallendrusch 1 1 2 2005
Lotte Castelijns 1 1 2 2005
Charles Smeets 1 1 2 2005
Sven Kragting 1 1 2 2005
Antoine Ackermans 1 1 2 2009
Anita Ham 1 1 2 2009
Marloes Bakker 1 1 2 2009
Tamar Kinkel 1 1 2 2011
Hannah de Vries 1 1 2 2011
Menno Kaunang 1 1 2 2012 – 2014
Christoph Pennings 1 1 2 2016
Merle Niehe 1 1 2 2016
Petra Custers 1 1 2 2016
Mark de Ruiter 1 0 1 1996
Daan Breederveld 1 0 1 1996
Laetitia Schram 1 0 1 1997
Esther van der Sterre 1 0 1 1997
Nicky Martens 1 0 1 1998
Vanessa van Empel 1 0 1 1998
Ernst van Lamoen 1 0 1 2000
Mieke de Jong 1 0 1 2000
Dirk van Nieuwenhuijzen 1 0 1 2001
Marijke van den Berg 1 0 1 2003
Joost Elshoff 1 0 1 2003
Hannah Boven 1 0 1 2004
Dominique van der Pauw 1 0 1 2004
Dirk-Jan de Vos 1 0 1 2004
Bart Groen 1 0 1 2004
Giel van Helden 1 0 1 2004
Ben Groenen 1 0 1 2004
Sanne Lievense 1 0 1 2009
Stephanie Scheffer 1 0 1 2009
Tessa van Holten 1 0 1 2009
Anne Rongen 1 0 1 2009
Myrthe Pastoors 1 0 1 2009
Caroline Broos 1 0 1 2009
Juul van der Lingen 1 0 1 2010
Koen van Helmond 1 0 1 2010
Sanne Maas 1 0 1 2011
Amée Leferink 1 0 1 2012
1 0 1 2012
Myrthe Feenstra 1 0 1 2013
Wim Plender 1 0 1 2013
Sanne Eekhout 1 0 1 2014
Nicole Gräf 1 0 1 2015
Lieke Bloemendal 0 2 2 2009
Sofie Cornel 0 2 2 2009
Heleen Zandstra 0 2 2 2009
Janneke Duker 0 2 2 2014
Annalena Maier 0 2 2 2016
Wouter Geerlings 0 2 2 2016
Lana Selhorst 0 2 2 2016
Geke Hasperhoven 0 2 2 2016
Alexander van Zetten 0 2 2 2016
Raymond Venema 0 1 1 2002
José van Boxmeer 0 1 1 2008
Rene van Woerkom 0 1 1 2008
Alexander Wackers 0 1 1 2010
Martijn Rouvroije 0 1 1 2010
Stefan Clermonts 0 1 1 2010
Sophie Ijsbrandy 0 1 1 2014
Stuurtjes2017-11-30T14:04:06+00:00
Naam Kwalificerend Niet kwalificerend Totaal Periode
Renée Waumans 5 3 8 2000 – 2004
Sabine Geerts 5 2 7 2000 – 2002
Jascha Mooy 4 0 4 2001
Claartje van den Oever 4 0 4 2008 – 2009
Fedde Jager 3 2 5 2003 – 2006
Maartje van Vliet 3 1 4 1999
Marjon Knikkink 3 0 3 1997 – 1998
Renske van Wijk 3 0 3 2005 – 2007
Sanne Maas 2 4 6 2010 – 2014
Philine Schoute 2 3 5 2009 – 2011
Nancy Roset-Senff 2 1 3 1999
Malou Menting 2 1 3 2013
Fleur Froeling 2 1 3 2013 – 2014
Robert van Spronsen 2 0 2 1988
Maria Derks 2 0 2 1998
Jeanne America 2 0 2 2006 – 2007
Eva Steenhuizen 2 0 2 2012
Amber Brauer 2 0 2 2016
Jeroen Knikkink 1 1 2 1995
Jacqueline van Vliet 1 1 2 1999
Maaike Jacobi 1 1 2 2007
Maarten van Dijk 1 0 1 1993
David van Duren 1 0 1 1994
Eugene Gadet 1 0 1 1994
Kristel Garritsen 1 0 1 1996
Vincent Coenen 1 0 1 1996
Marjolein van Blerck 1 0 1 1997
Natalie van Maaren 1 0 1 1998
Mechteld van den Oord 1 0 1 1998
Thorvald de Bruin 1 0 1 2001
Moniek de Haas 1 0 1 2002
Laura Bosch 1 0 1 2003
Jiske van der Meulen 1 0 1 2003
Vivian Smeets 1 0 1 2004
Sanne Linssen 1 0 1 2007
Anouk Veltmaat 1 0 1 2009
Emilie Goedhart 1 0 1 2009
Ivette Oomens 1 0 1 2010
Gemma van Duijn 1 0 1 2013
Nienke Spaargaren 1 0 1 2014
Avalon van der Kroef 1 0 1 2014
Ellen Beurskens 0 1 1 2005

Saurusrecords

Let op! De koppeling met het abactiaat is nog niet gemaakt, het kan daarom zijn dat de records niet volledig actueel zijn.

Heren Records2017-11-30T16:04:09+00:00

Verbeterde records toevoegen via de uitslagen van de betreffende ploeg! Hier niet wijzigen

Klasse Tijd Wedstrijd
Ej8 Ergo 6,36,06 NKIR
2016-12-07
Luc Frissen
Thom Severijn
Tijmen Gelsing
Camiel Coolen
Maximilian Worm
Jack Moss
Thomas de Bekker
Jan-Willem Verstraaten
Jasmijn Linssen
Bewerk
Ergo 05:55,4 Onbekend
0000-00-00
Daniël Mensch Bewerk
8+ 05:53,3 Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011
2011-05-07
Kors de Gooijer
Josse Houtepen
Georg Lang
Joost Bakker
Jasper Fränznick
Bob Meijer
Boyd Thijssens
Maximilian Lempert
Philine Schoute
Bewerk
8+ (Combi) 05:25,3 Olympische Spelen
2004-08-25
Daniël Mensch
In combinatie met:
KNRB
Bewerk
4x (Combi) 05:59.78 NSRF Slotwedstrijden
2016-07-03
Gerard van der Velden
In combinatie met:
Proteus-Eretes, Vidar, Orca
Bewerk
4- 06:16,35 NSRF
1998-07-01
Robert Matthijsen
Jan-Paul Menke
Joost van Vliet
Harm Graat
Bewerk
4- (Combi) 06:02,3 ARB
2003-06-07
Daniël Mensch
In combinatie met:
Nereus, Skoll, RIC
Bewerk
4+ 06:27,5 NSRF
1999-07-01
Daniël Mensch
Hendrik van Oosteren
Jan-Willem Streefkerk
Thimon de Jong
Bewerk
4+ (Combi) 06:20.16 ARB
2007-06-10
Daniël Mensch
In combinatie met:
Proteus-Eretes, Argo, Okeanos
Bewerk
2x 06:51,9 NSRF
2004-07-03
Maarten Edie
Dirk Evers
Bewerk
2x (Combi) 06:20,21 Wereld Beker II, Poznan
2017-06-18
Gerard van der Velden
In combinatie met:
Vincent Klaassens (Proteus-Eretes)
Bewerk
2- 06:48,9 Hollandia
1999-06-01
Jan-Paul Menke
Joost van Vliet
Bewerk
2- (Combi) 06:45.72 Hollandia Roeiwedstrijden
2007-05-27
Daniël Mensch
In combinatie met:
Argo
Bewerk
2+ 07:46,7 NSRF
2000-07-03
Rutger Drost
Floris Goedegebuure
Nancy Roset-Senff
Bewerk
2+ (Combi) 07:27,4 NSRF
2002-07-03
Daniël Mensch
In combinatie met:
Skoll
Bewerk
1x 07:11,48 NSRF
2015-07-04
Gerard van der Velden Bewerk
Lichte Heren2018-03-28T20:13:16+00:00

Verbeterde records toevoegen via de uitslagen van de betreffende ploeg! Hier niet wijzigen

Dit veld wordt momenteel bijgewerkt, vandaar dat er geen records staan.

Dames2017-11-30T16:07:50+00:00

Verbeterde records toevoegen via de uitslagen van de betreffende ploeg! Hier niet wijzigen

Klasse Tijd Wedstrijd
Ej8 Ergo 07:45.0 NKIR
2013-12-07
Bewerk
Ergo 07:00,1 NKIR
1999-12-04
Sabine Snieders Bewerk
8+ 06:42,8 Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien
2010-07-04
Leslie Jutbo
Ella Brugman
Siri Homburg
Esther Ruijter
Maartje Melse
Dieneke Kienhorst
Amée Leferink
Marloes Verholt
Ivette Oomens
Bewerk
8+ (Combi) 06:29,27 NSRF Slotwedstrijden
2012-07-01
Esther Ruijter
Annick Missotten
In combinatie met:
Orca
Bewerk
4* 07:37,59 Damen Raceroei Regatta
2016-05-07
Saskia Triscos
Tamara Oderkerk
Rianne Helgers
Emma Veurink
Bewerk
4x (Combi) 07:04.68 ARB
2016-06-19
Dominique Vrouwenvelder
In combinatie met:
Argo
Bewerk
4- 06:57,2 Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011
2011-05-07
Janneke Duker
Leslie Jutbo
Esther Ruijter
Siri Homburg
Bewerk
4- (Combi) 06:56,1 ZRB
2006-05-06
Dominique van der Pauw
In combinatie met:
Skoll
Bewerk
4+ 07:27,0 Lustrumwedstrijden der TSR Vidar, Roeiwedstrijden van de ZRB
2006-05-07
Edith Koehler
Kelly Mast
Gwen Dackus
Kirian van der Weg
Bewerk
4+ (Combi) 07:35,9 Thêta/Dudok van Heel Lustrumwedstrijden, Roeiwedstrijden van de ZRB
2005-06-18
Hannah Hoffenkamp
In combinatie met:
Aegir, Njord
Bewerk
2x 07:47,41 NSRF
2015-07-04
Anne-Aimée Dabekaussen
Tamara Oderkerk
Bewerk
2x (Combi) 07:24,3 ARB
1997-06-01
Marije Galavazi
In combinatie met:
Okeanos
Bewerk
2- 07:41,5 Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011
2011-05-08
Leslie Jutbo
Esther Ruijter
Bewerk
2- (Combi) 07:42,2 Hollandia Roeiwedstrijden – Nationale Kampioenschappen 2006
2006-06-03
Dominique van der Pauw
In combinatie met:
Skoll
Bewerk
1x 08:08,7 Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien
2012-04-21
Janneke Duker Bewerk
Lichte Dames2017-11-30T16:10:56+00:00

Verbeterde records toevoegen via de uitslagen van de betreffende ploeg! Hier niet wijzigen

Klasse Tijd Wedstrijd
Ergo 07:32,7 NKIR
2011-12-10
Janneke Duker Bewerk
4* 07:37,59 Damen Raceroei Regatta
2016-05-07
Saskia Triscos
Tamara Oderkerk
Rianne Helgers
Emma Veurink
Bewerk
4x (Combi) 07:04.68 ARB
2016-06-19
Dominique Vrouwenvelder
In combinatie met:
Argo
Bewerk
2x 07:47,41 NSRF
2015-07-04
Anne-Aimée Dabekaussen
Tamara Oderkerk
Bewerk
2x (Combi) 07:24,3 ARB
1997-06-01
Marije Galavazi
In combinatie met:
Okeanos
Bewerk
1x 08:08,7 Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien
2012-04-21
Janneke Duker Bewerk

Competitieroeien

Lijkt het roeien je gaaf, maar wil je het feesten niet opgeven? Dan is competitie roeien de ideale oplossing, een combinatie van roeien en feesten. Wie wil dat nou niet?

Competitie roeien doe je in een team van ongeveer acht man en twee coaches. Je leert roeien in een C4+, een boot met plaats voor 4 personen en een stuur. Door het jaar heen begeleiden de coaches je in het roeien, maar zorgen ze ook voor extra gezelligheid op de wedstrijden en feestjes. Op studentenroeiverenigingen in heel Nederland wordt competitie roeien aangeboden en worden er door heel Nederland wedstrijden georganiseerd. Bij elke wedstrijd hoort natuurlijk een feestje, hier leer je roeiers en hun verenigingen uit alle hoeken van Nederland kennen. Doordat je sport maar tegelijkertijd ook feest, is competitie roeien de ideale combinatie om fit te blijven tijdens je studententijd!

Wil je na je eerste jaar competitie roeien doorroeien en de uitdaging in een acht, gladde vier of dubbel twee aangaan? Dan is clubroeien iets voor jou! Clubroeien is bedoeld voor ouderejaars die na hun eerste jaar, de stap willen maken van een C4 naar een gladde boot. Dit kan de tussenstap zijn naar een carrière in het wedstrijdroeien, of juist een optie voor wedstrijdroeiers die minder intensief willen trainen.

Vloot

Wedstrijdvloot

8+

Oud-Licht2017-11-09T18:42:36+00:00

Oud-Licht

  • Bouwjaar: 2012
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 8+
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

Overige boten in deze klasse

Harry Welters IV2017-11-09T18:40:42+00:00

Harry Welters IV

  • Bouwjaar: 2006
  • Merk: Filippi
  • Klasse: 8+
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

Overige boten in deze klasse

Megalosaurus2017-11-09T18:39:24+00:00

Megalosaurus

  • Bouwjaar: 2003
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 8+
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

In deze boot is gevaren door

Blikken

Overige boten in deze klasse

4x/-

Baryonix2017-11-09T18:37:18+00:00

Baryonyx

  • Bouwjaar: 1998
  • Merk: Hudson
  • Klasse: 4x/-
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

In deze boot is gevaren door

Blikken

Deze boot werd gebruikt op het WK 1998.

4-

Talos ^ 1002017-11-09T18:33:09+00:00

Talos^100

  • Bouwjaar: 2012
  • Merk: Filippi
  • Klasse: 4-
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

Overige boten in deze klasse

Iguanodon2017-11-09T18:31:20+00:00

4+

Vulcanodon2017-11-09T18:29:19+00:00
Ankylosaurus2017-11-02T22:37:31+00:00

Ankylosaurus

  • Bouwjaar: 2008
  • Merk: Filippi
  • Klasse: 4+
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

  • DB4+ Martini 2010
  • DN4+ Martini 2010
  • DN4+ NSRF Slot 2010
  • LB4+ Martini Regatta 2012
  • DB4+ Martini Regatta 2014

Overige boten in deze klasse

  • Tarbosaurus (a-predicaat)
  • Vulcanodon (a-predicaat)
  • Mestreechter Staar (b-boord)
  • A.C. Kruseman (b-boord)
  • K. Dittrich (b-boord)
  • Pteranodon (b-boord)
  • DAF (b-boord)
Tarbosaurus2017-11-02T22:32:54+00:00

Tarbosaurus

  • Bouwjaar: 2009
  • Merk: Empacher
  • Klasse: 4+
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

  • O 4+ Martini Regatta 2013
  • B4+ Hollandia 2017

Overige boten in deze klasse

  • Ankylosaurus (a-predicaat)
  • Vulcanodon (a-predicaat)
  • Mestreechter Staar (b-boord)
  • A.C. Kruseman (b-boord)
  • K. Dittrich (b-boord)
  • Pteranodon (b-boord)
  • DAF (b-boord)

2x/-

Europasaurus2017-11-09T18:25:21+00:00

Europasaurus

Bouwjaar: 2015

Merk: Filippi Lido

Klasse: 2*/-

Overige boten in deze klasse

  • Bèr (a-predicaat)
  • Velociraptor (a-predicaat)
  • Majungasaurus (a-predicaat)
Majungasaurus2017-11-09T18:22:13+00:00

Majungasaurus

Bouwjaar: 2015

Merk: Filippi Lido

Klasse: 2*/-

Overige boten in deze klasse

Velociraptor2017-11-09T18:05:22+00:00

Velociraptor

  • Bouwjaar: 2014
  • Merk: Filippi
  • Klasse: 2x/-
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

Overige boten in deze klasse

Bèr2017-11-09T18:02:04+00:00

Bèr

  • Bouwjaar: 2003
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 2-
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

In deze boot is gevaren door

Blikken

Overige boten in deze klasse

1x

Lesothosaurus2017-11-09T17:54:23+00:00

Lesothosaurus

  • Bouwjaar: 2015
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

Overige boten in deze klasse

Helioceratops2017-11-09T17:52:54+00:00

Helioceratops

  • Bouwjaar: 2013
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Overige boten in deze klasse

Fern2017-11-09T17:47:02+00:00

Fern

  • Bouwjaar: 2007
  • Merk: Bootshaus Berlin GmbH (BBG)
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

Overige boten in deze klasse

Orkoraptor2017-11-09T17:43:46+00:00

Orkoraptor

  • Bouwjaar: 2010
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

Blikken

Overige boten in deze klasse

Mononychus2017-11-09T17:40:23+00:00

Mononychus

  • Bouwjaar: 2006
  • Merk: Filippi
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

In deze boot is gevaren door

Blikken

Overige boten in deze klasse

Khaan2017-11-09T17:38:56+00:00

Khaan

  • Bouwjaar: 2000
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: a-predicaat
  • Palenset:

In deze boot is gevaren door

Blikken

Overige boten in deze klasse

Competitievloot

8+

Harry Welters III2017-11-30T14:53:38+00:00

H. Welters III

  • Bouwjaar: 1995
  • Merk: Janousek
  • Klasse: 8+
  • Examenvereiste: b-boord
  • Palenset: H1-8

Blikken

Overige boten in deze klasse

Supersaurus2017-11-30T14:50:34+00:00

Supersaurus

  • Bouwjaar: 1997
  • Merk: Aylings
  • Klasse: 8+
  • Examenvereiste: b-boord
  • Palenset: I1-8

Blikken

Overige boten in deze klasse

Troodon2017-11-30T14:48:52+00:00

Troodon

  • Bouwjaar: 2001
  • Merk: Filippi
  • Klasse: 8+
  • Examenvereiste: b-boord
  • Palenset: I1-8

Blikken

Overige boten in deze klasse

C2+

Deinocheirus II2017-11-09T19:30:20+00:00

Deinocheirus II

  • Bouwjaar: 1990
  • Merk: Schellenbacher
  • Klasse: C2x+
  • Examenvereiste: stuur
  • Palenset: A5-6

4x/-

Mestreechter Staar2017-11-30T14:58:55+00:00

Mestreechter Staar

  • Bouwjaar: 2006
  • Merk: Filippi
  • Klasse: 4x+
  • Examenvereiste: b-boord
  • Palenset: J5-8

Blikken

 

4-

Mestreechter Staar2017-11-30T14:58:55+00:00

Mestreechter Staar

  • Bouwjaar: 2006
  • Merk: Filippi
  • Klasse: 4x+
  • Examenvereiste: b-boord
  • Palenset: J5-8

Blikken

 

C4+

Liopleurodon2017-11-09T19:38:11+00:00

Liopleurodon

  • Bouwjaar: 2009
  • Merk: Filippi
  • Klasse: C4+
  • Examenvereiste: c-boord
  • Palenset: Scull: F1-4

Overige boten in deze klasse

Puik2017-11-09T19:35:25+00:00

Puik

  • Bouwjaar: 2007
  • Merk: Filippi
  • Klasse: C4+
  • Examenvereiste: c-boord
  • Palenset: D5-8

Overige boten in deze klasse

Fier2017-11-09T19:34:23+00:00

Fier

  • Bouwjaar: 2002
  • Merk: Schellenbacher
  • Klasse: C4+
  • Examenvereiste: geen
  • Palenset: B1-4

Overige boten in deze klasse

Plesiosaurus2017-11-09T19:33:21+00:00

Plesiosaurus

  • Bouwjaar: 1996
  • Merk: Schellenbacher
  • Klasse: C4+
  • Examenvereiste: geen
  • Palenset: A5-8

Overige boten in deze klasse

‘t Grindgat2017-11-09T19:32:27+00:00

‘t Grindgat

  • Bouwjaar: 1989
  • Merk: Busman
  • Klasse: C4+
  • Examenvereiste: c-boord
  • Palenset: E1-4

Overige boten in deze klasse

Climmosaurus2017-11-09T19:31:35+00:00

Climmosaurus

  • Bouwjaar: 1987
  • Merk: Busman
  • Klasse: C4+
  • Examenvereiste: geen
  • Palenset: C5-8

Overige boten in deze klasse

2x/-

1x

Rene Verster2017-11-30T15:45:00+00:00

Rene Verster

  • Bouwjaar: 1986
  • Merk: Julien
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: stuur
  • Palenset: A1

Benoemd naar directeur LV&S, het latere UM Sport

Overige boten in deze klasse

New Magic Breeze2017-11-30T15:42:41+00:00

New Magic Breeze

  • Bouwjaar: 1986
  • Merk: Julien
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: stuur
  • Palenset: A2

Overige boten in deze klasse

Scolosaurus2017-11-30T15:40:51+00:00

Scolosaurus

  • Bouwjaar: 1987
  • Merk: Busman
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: C-Scull
  • Palenset: D1

Overige boten in deze klasse

Hakuna Matata2017-11-30T15:39:21+00:00

Hakuna Matata

  • Bouwjaar: 1996
  • Merk: Empacher
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: B-Scull
  • Palenset: D5

Overige boten in deze klasse

Scipionyx2017-11-30T15:30:13+00:00

Scipionyx

  • Bouwjaar: 2003
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: b-scull
  • Palenset: D1 (deelt met Hakuna)

Blikken

Deze boot voor lichte skiffeurs werd gebruikt op het WK 2003 te Milaan.

Overige boten in deze klasse

Dromaeosaurus2017-11-30T15:29:03+00:00

Dromaeosaurus

  • Bouwjaar: 2009
  • Merk: Filippi Lido
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: c-scull
  • Palenset: D3

Overige boten in deze klasse

Tylosaurus2017-11-30T15:26:45+00:00

Tylosaurus

  • Bouwjaar: 2013
  • Merk: Wintech Clubracer
  • Klasse: 1x
  • Examenvereiste: b-scull
  • Palenset: D3 (Deelt met Scolosaurus)

Overige boten in deze klasse

Weer

31.6 °C
Temperatuur
NO
Windrichting
06:09
21:18
Daglicht

Agenda

22-10 24-10
23-10 25-10 Financiële AV
26-10

Wie opent?

Maandag: Margot Donderdag: Wybren
Dinsdag: Timo Vrijdag: Margot
Woensdag: Bram